Warning: Declaration of bootstrap_4_walker_nav_menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /data/c/6/c6070d5a-e507-4c1f-8e1d-c1bab352eb7c/sonipex.sk/sub/1928/llakurzy/ochranaosobnychudajov/wp-content/themes/lla/functions.php on line 0
REFERENCIE/PARTNERI – Ochrana osobných údajov

Referencie/Partneri

Wolters Kluwer

Wolters Kluwer

Wolters Kluwer je jedným z popredných svetových vydavateľov a poskytovateľov informačných produktov a služieb. Sústreďuje sa hlavne na trhy v oblasti zdravotníctva, daní, účtovníctva, korporátnych služieb, finančných služieb, práva a regulácie, vzdelávania. V slovenskej republike je prevádzkovateľom Automatizovaného Systému Právnych Informácií (ASPI) ako moderného a komplexného systému poskytujúcemu užívateľovi rýchlu orientáciu pri práci s právnymi normami a súvisiacimi právnymi informáciami.

Právnická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave

Právnická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave

Právnická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave je centrom právnického vzdelávania a vedeckého výskumu v oblasti štátu a práva s dôrazom na morálne princípy kresťanstva a základné demokratické zásady právneho štátu. Súbežne je orientovaná na štúdium, interpretáciu a aplikáciu slovenského verejného práva, slovenského súkromného práva, medzinárodného práva a európskeho práva. Právnická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave predstavuje lídra v oblasti vedeckého právnického výskumu v Slovenskej republike.

AK Henrich Dušek, s.r.o.

AK Henrich Dušek, s.r.o.

Advokátska kancelária AK Henrich Dušek, s. r. o. sa zaoberá poskytovaním právnych služieb so zameraním na obchodné, občianske, pracovné právo a právo sociálneho zabezpečenia s bohatými skúsenosťami aj v oblasti kolektívneho vyjednávania a riešenia kolektívnych sporov.