Warning: Declaration of bootstrap_4_walker_nav_menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /data/c/6/c6070d5a-e507-4c1f-8e1d-c1bab352eb7c/sonipex.sk/sub/1928/llakurzy/ochranaosobnychudajov/wp-content/themes/lla/functions.php on line 0
ŠKOLIACE STREDISKO – Ochrana osobných údajov

Školiace stredisko

Vzdelávacie kurzy Labour Law Association/Asociácia pracovného práva sa uskutočňujú vo vlastnom školiacom stredisku Labour Law Association/Asociácia pracovného práva.

Školiace stredisko spĺňa najprísnejšie kritéria na kvalitu výučbového priestoru, disponuje modernou premietacou a ozvučovacou technikou vrátane rýchleho bezplatného internetového pripojenia pre účastníkov vzdelávacích kurzov.

V priestoroch školiaceho strediska je k dispozícia prezenčná knižnica s domácimi i zahraničnými odbornými publikáciámi z oblasti pracovného práva, práva sociálneho zabezpečenia a súvisiacimi vednými disciplínami.

Kde nájdete školiace stredisko Labour Law Association/Asociácia pracovného práva:

Labour Law Association/Asociácia pracovného práva

Spartakovská 24

917 01 Trnava

Spojenie MHD:

Linka č. 4 - výstup na zástavke Spartakovská v oboch smeroch z/do Železničná stanica/Autobusová stanica (školiace stredisko sa nachádza 3 min od zastávky)

Spojenie osobným motorovým vozidlom:

Parkovanie motorových vozidiel je možné na verejných bezplatných parkoviskách priamo pred školiacim strediskom.

Ďalšie informácie môžete získať u zodpovednej osoby organizátora TU